Kadrowa/Kadrowy z dośw. w księgowości – 1/2 etatu

Oferta pracy z dnia: 2019/10/31
Oferta ważna do dnia: 2019/11/30
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia pracownika do Działu Kadr i Płac. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w szczecińskim oddziale firmy produkcyjnej.

Zatrudniony pracownik będzie:

  • sporządzać umowy oraz naliczać wynagrodzenia dla pracowników zakładu, w tym dla kierowców
  • rozliczać zwolnienia lekarskie, urlopy, karty czasu pracy itp.
  • wykonywać obowiązki z obszaru księgowości
  • realizować pozostałe zadania związane z obsługą kadrowo-płacową

W ramach oferty gwarantujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia w zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która:

  • nabyła minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym
  • posiada praktyczną wiedzę dot. rozliczania kierowców – wymóg konieczny
  • jest na bieżąco z przepisami prawa pracy
  • charakteryzuje się samodzielnością w działaniu

Dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i wiesz, że sprawdzisz się na oferowanym stanowisku, złoż swoje CV i czekaj na telefon!

504862895
Email: a.filipiuk@ksservice.pl