Młodszy Specjalista ds. księgowości

Oferta pracy z dnia: 2019/06/07
Oferta ważna do dnia: 2019/07/07
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Numer referencyjny: MSK/037/AJA
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami wszystkich sieci handlowych klienta drogą e-mailową oraz telefoniczną
  • Dostarczanie wyjaśnień, rozwiązań i odpowiedzi dotyczących zapytań z obszaru AP
  • Przeprowadzanie procesu rozliczeń płatności przychodzących, wysyłanie wezwań do zapłaty
  • Udział w wewnętrznych projektach

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany background ekonomiczny lub wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywność i otwartość
  • Znajomość SAP- mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Benefity pozapłacowe: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Oferta dotyczy pracy stałej.