Specjalista ds. pozyskiwania klientów dla agencji zatrudnienia

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/11/07
Oferta ważna do dnia: 2019/12/08
Pracodawca: Fundacja "Słowianie Pomeranii"
Miejsce pracy: Szczecin
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000

Agencja Zatrudnienia Fundacja „ Słowianie Pomeranii” z siedzibą w Szczecinie przy al. Niepodległości, poszukuje do pracy komunikatywnych, energicznych i entuzjastycznie nastawionych osób.

Oferujemy:

– stabilne i długotrwałe zatrudnienie w formie umowy o pracę,

– stałe wynagrodzenie (3000,- zł. brutto) – wymiar : ¾ etatu,

– po okresie próbnym (3 miesiące) – zatrudnienie na pełen etat i wzrost wynagrodzenia do 4000 brutto

– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

– pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym zespole

Zakres obowiązków:

– aktywne poszukiwanie klientów,

– przedstawianie oferty współpracy z Agencją Zatrudnienia,

– czuwanie nad sprawnym obiegiem dokumentów firmowych.

Oczekujemy:

– komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

– samodzielności bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

– ponadprzeciętnej umiejętności posługiwania się językiem polskim,

– umiejętności obsługi pakietu Office,

– chęci zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia

– umiejętności komunikacji i pracy w zespole,

– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – 1 rok.

Nasza Fundacja zajmuje się m.in. pomocą w adaptacji dla obywateli Państw z poza Unii Europejskiej oraz świadczy usługi w zakresie zatrudniania w Polsce, pracowników szczególnie z Państw Europy Wschodniej – tj. Białorusi, Ukrainy, Mołdawii. Ponadto jako Agencja Zatrudnienia oferujemy rekrutację pracowników wykwalifikowanych, wysokiej klasy specjalistów ze wszystkich sektorów gospodarki, a także pracowników o niskich kwalifikacjach dla większości polskich branż.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

795555131