Zastępca Kierownika Oddziału

Oferta pracy z dnia: 2019/07/12
Oferta ważna do dnia: 2019/08/11
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin
Numer referencyjny: ZKO/037/MKO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Codziennie owoce w biurze

Zadania:

  • Wspieranie oraz zastępowanie Kierownika Oddziału w bieżących sprawach
  • Ocena i rozwój kompetencji oraz motywowanie podległych pracowników
  • Optymalizacja procesów logistycznych
  • Kontrola realizacji planowanych zadań
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne i prawidłowość funkcjonowania oddziału
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy, a także z zewnętrznymi partnerami takimi jak firmy transportowe i dostawcy usług
  • Kontrola przestrzegania BHP i zapewnianie bezpiecznych warunków pracy

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu logistyki, ekonomii, zarządzania lub pokrewne
  • Kilka lat doświadczenia w branży re-commerce / logistycznej na kierowniczym stanowisku
  • Kilka lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Sprawne zarządzanie procesami logistycznymi
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność w zakresie realizacji zadań i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Kooperacyjny styl pracy dopasowany do zespołu
  • Umiejętność efektywnej komunikacji

Miejsce pracy: Okolice Szczecina Oferta dotyczy pracy stałej.